Pomysł na ciekawą imprezę integracyjną – Poduszkowce

Masz ochotę na nietypową imprezę integracyjną? Myślisz, że niewiele może cię zaskoczyć? Znudziły ci się quady, gry na orientację i masz ochotę na coś nowego? Mamy coś idealnego dla ciebie – lot poduszkowcem.

Ten nietypowy sposób na zabawę przerośnie twoje najśmielsze oczekiwania. Nie myślałeś nigdy o podróży taką maszyną? To spory błąd. Co takiego wyjątkowego jest w locie poduszkowcem? Ogromne możliwości, jakie daje ta maszyna. Uniesie cię ona ponad wodą, lądem i lodem. Gdzie tylko chcesz. Niezapomniane uczucie wolności i prędkość, jaką rozwija to wrażenia, na jakie czekasz.

Oczywiście pomyśleliśmy też o twoich współpracownikach. Dlaczego nie zorganizować wyścigów na trawie czy wodzie? Gra może się odbywać na czas albo na precyzję. Wszystko zależy od waszych oczekiwań. Możecie też wybrać się po prostu w podróż i chłonąć uczucie wolności, jakie daje taki lot. Mamy do dyspozycji dwie maszyny jednoosobowe o doskonałych parametrach technicznych. Poduszkowce dysponują dwoma dźwigniami, które usprawniają manewry. Do tego kolejne dwa pojazdy, które zabiorą na pokład dwie osoby. To prawdziwi siłacze w swojej klasie. Większe poduchy mają też większą moc, a przejażdżka nimi, to nie wycieczka. Ci, którzy wolą samotne podboje, nie będą musieli dzielić się miejscem, a ci bardziej towarzyscy, mogą przeżywać lot z innymi. Pomyśleliśmy o wszystkich.

O nasz sprzęt dbamy wyjątkowo troskliwie, co wcale nie oznacza, że boimy się wypuszczać go na „głębokie wody”. Lecąc na poduszkowcu masz wrażenie zawrotnej prędkości i lekkości. Ogromny wentylator wtłacza pod maszynę masy powietrza, dzięki czemu czujesz całą moc. Głośny i wyrazisty dźwięk silnika tylko wzmacnia dreszczyk emocji. Nasze maszyny są już dobrze przetestowane i poznały już niejedno jezioro i podbiły niejedną trasę. Co nie oznacza, że są wysłużone i czekają na emeryturę. One dopiero zaczynają się rozkręcać.

Bez względu na to, czy wasza impreza integracyjna jest dla dziesięciu, czy dla trzydziestu osób, zorganizujemy wam niezapomnianą zabawę. Poduszkowców na pewno nie zabraknie i każdy będzie mógł sprawdzić możliwości maszyny na wybranym szlaku. Oczywiście nie jest to auto terenowe, a wycieczka poduszkowcem to nie off road. Możliwości takiej maszyny są nieco ograniczone. Ale tutaj nie chodzi przecież o podbój leśnych bezdroży, ale o prędkość i moc.

Jeśli nie wybierasz się na imprezę integracyjną i nie chcesz dzielić się miejscem z innymi, możesz wpaść na lot poduszkowcem do naszego Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo. Wystarczy, że nieco wcześniej zadzwonisz do nas i uprzedzisz o swoim planie, a my spełnimy twoje marzenia o wolności. Zatankowany i gotowy do lotu poduszkowiec będzie na ciebie czekał. Zadbamy o to, żebyś pamiętał ten lot jeszcze długo po tym, jak z powrotem dotkniesz ziemi. Będziesz mógł podzielić się nim z kim chcesz, albo wybrać w samotną podróż po jednej z wybranych tras. Wszystko przecież zależy od ciebie, nie będziemy cię zbytnio ograniczać.